Przykładowe realizacje

    Mapa dojazdu:

 

 

 

 


Wyświetl większą mapę

 

 

 

Poznaj wybrane nasze realizacje

 

Mennica Polska S.A.

Mennica Polska S.A. - Annopol 3 - Opracowanie projektu technologii i automatyki oraz części elektrycznej węzła cieplnego o mocy 1,2 MW w nowoprojektowanym budynku produkcyjnym Mennicy Polskiej przeznaczonym do wytwarzania monet zlokalizowanym przy ul. Annopol 3 w Warszawie.
zobacz więcej

Och Teatr - Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury

Och Teatr FUNDACJA KRYSTYNY JANDY NA RZECZ KULTURY - Opracowanie projektu instalacji grzewczej w prywatnym teatrze dramatycznym "OCH-TEATR" założonym przez Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury zlokalizowanym przy ul. Grójeckiej 65 w Warszawie.
zobacz więcej

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Dokonanie pomiarów i wyliczenia zużycia energii cieplnej niezbędnej do ogrzania lokali użytkowych usytuowanych na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Wójcickiego 1/3 (29 istniejących budynków o łącznej mocy 2,6MW).
zobacz więcej

Osiedle Artystów Plastyków - Spółdzielnia Mieszkaniowa

Osiedle Artystów Plastyków - Spółdzielnia Mieszkaniowa Filtrowa 83 - Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego doposażenia w instlację ciepłej wody użytkowej w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1923 r. zlokalizowanej przy ul. Filtrowej 83 w Warszawie.

zobacz więcej

Wspólnoty Mieszkaniowe - Wejnerta 20 i 24

Wspólnoty Mieszkaniowe Wejnerta 20 i 24 - Opracowanie projektów budowlano-wykonawczych doposażenia w instlację ciepłej wody użytkowej w zabytkowych kamienicach zlokalizowanych na Mokotowie (Wierzbno) przy ul. Wejnerta 20 i 24 w Warszawie.
zobacz więcej

Wspólnota Mieszkaniowa - Ludwiki 3 i 3A

Kompleksowa obsługa w zakresie:

Wspólnota Mieszkaniowa Ludwiki 3 i 3A - Opracowanie projektu węzła cieplnego na potrzeby c.o. oraz c.w.u.
- Opracowanie projektu przyłącza sieci ciepłowniczej
- Opracowanie projektu instalacji centralnego ogrzewania
- Opracowanie projektu instalacji cieplej wody użytkowej

Powyższe projekty zostay opracowane w buydynkach mieszkalnych - wielorodzinnych przy ul. Ludwiki 3 i 3A w Warszawie.
zobacz więcej

Budynek Restauracji "ZAPIECEK" - Krakowskie Przedmieście 55

Resteuracja Zapiecek - Krakowskie Przedmieście 55 - Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego modernizacji węzła cieplnego na potrzeby c.o., c.w.u. oraz c.t. w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej na starym mieście przy ul. Krakowskie Przedmieście 55 w Warszawie. Kamienica przeznaczona jest na część biurowo - usługową oraz część mieszkalno-hotelową.
zobacz więcej

Wspólnota Mieszkaniowa - Ludwika Narbutta 23

Wspólnota Mieszkaniowa Narbutta 23 - Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego doposażenia w instlację ciepłej wody użytkowej w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej na Mokotowie przy ul. Lydwika Narbutta 23 w Warszawie.

zobacz więcej

Prywatna Kamienica - Kawęczyńska 22

Opracowanie projektów budowlano-wykonawczych w prywatnej kamienicy w zakresie:

Prywatna Kamienica - Kawęczyńska 22 - Instalacji centralnego ogrzewania
- Instalacji cieplej wody użytkowej
- Węzeł cieplny dwufunkcyjny (c.o. oraz c.w.u.)

Powyższe projekty zostay opracowane w buydynku mieszkalnym - wielorodzinnym przy ul. Kawęczyńskiej 22 w Warszawie.
zobacz więcej

Wspólnota Mieszkaniowa - Powsińska 68

Wspólnota Mieszkaniowa Powsińska 68 - Opracowanie projektu wykonawczego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w zakresie regulacji instalacji centralnego ogrzewania po wykonanej termomodernizacji budynku Powyższy projekt został opracowany w budynku mieszkalnym - wielorodzinnym przy ul. Powsińskiej 68 w Warszawie.

zobacz więcej

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa "Samodzielna" - Orla 8

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Samodzielna - Orla 8 - Opracowanie projektu budowlano-wykonawczego doposażenia w instlację ciepłej wody użytkowej w zabytkowej kamienicy zlokalizowanej na Śródmieściu przy ul. Orlej 8 w Warszawie.

zobacz więcej