Poznaj nasz zakres działalności

Specjalizujemy się w projektowaniu sieci, instalacji i urządzeń grzewczych, ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, gazowych, elektrycznych, wykonywaniu analiz techniczno – ekonomicznych oraz doradztwie energetycznym.

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy procesu inwestycyjnego począwszy od analiz i koncepcji przedinwestycyjnych, poprzez projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze, kosztorysy, specyfikacje, nadzory nad realizacją robót, aż do doradztwa w trakcie eksploatacji obiektów. 

 

 

W zgodzie z prawem!

Polskie przepisy prawa energetycznego i budowlanego nie należą do prostych. Spełnienie wszystkich wymogów nie tylko wymaga znajomości prawa, ale także doświadczenia i praktycznej wiedzy, dzięki której dokumentacja w najdrobniejszym elemencie będzie odpowiadać oczekiwaniom urzędników.

Dzięki naszej pomocy unikną Państwo nieprzyjemnych sytuacji podczas odbioru, które wiążą się dodatkowymi, niemałymi kosztami. Najwyższą jakość gwarantują nasi doświadczeni, certyfikowani specjaliści, którzy posiadają wszelkie uprawnienia do projektowania instalacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Projekt uwzględniać będą:

- dobór najlepszych urządzeń zabezpieczających,

- plan instalacji,

- wymiary oraz rodzaje materiałów.