Poznaj nasz zakres działalności

Specjalizujemy się w projektowaniu sieci, instalacji i urządzeń grzewczych, ciepłowniczych, wodociągowych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, gazowych, elektrycznych, wykonywaniu analiz techniczno – ekonomicznych oraz doradztwie energetycznym.

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy procesu inwestycyjnego począwszy od analiz i koncepcji przedinwestycyjnych, poprzez projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze, kosztorysy, specyfikacje, nadzory nad realizacją robót, aż do doradztwa w trakcie eksploatacji obiektów. 

 

 

Więcej ciepła w domu!

Wysokie rachunki i poczucie chłodu to sygnał, że Państwa mieszkanie, lokal użytkowy potrzebuje charakterystyki energetycznej. Precyzyjnie określając dotkliwe dla budżetu źródła strat wskażemy także sposoby ich uszczelnienia. Doradzimy także w jaki sposób można zmniejszyć koszty ogrzewania używając nowoczesnych systemów grzewczych.

Audyt – inwestując zaoszczędzisz! Wiedząc, gdzie następuje utrata ciepła, w jaki sposób ogrzewać oszczędniej i bardziej wydajnie będą Państwo w stanie zaoszczędzić znaczną część obecnych wydatków. Poczynione inwestycje zwracają się zazwyczaj po kilku sezonach grzewczych. Co najważniejsze jest to inwestycja długoterminowa, której pożytki docenia się przez długie lata.

Certyfikat Energetyczny, jest również wymagany w budynkach wynajmowanych, sprzedawanych oraz przebudowywanych. Warto pamiętać, że banki udzielając kredytów hipotecznych częstokroć również wymagają przedstawienia aktualnego świadectwa energetycznego budynku.